Чоботи хороші теплі, годину стояла на морозі нога залишилася теплою
Якість супер
Ботинки супер!!! Впрочем как и вся обувь у этого продавца
Відгуки про компанію Інтернет-магазин взуття "Germanshoes"
Чоботи хороші теплі, годину стояла на морозі нога залишилася теплою
Якість супер
Ботинки супер!!! Впрочем как и вся обувь у этого продавца