Кошик
485 відгуків
Ми працюємо! Уточнюйте у менеджера наявність товара 
+380 (67) 807-57-38
+380 (95) 714-14-30
вул. Євгеніївська, 40, магазин №131, Харків, Україна
Інтернет-магазин взуття "Germanshoes"

Pikolinos

Pikolinos

"PIKOLINOS" – це взуття, володіє власним неповторним стилем і неперевершеним комфортом.

Поєднання ручного пошиття з натуральною шкірою власного виробництва, одночасно м'якою і міцною, дозволяє створювати продукт, що відрізняється винятковою зручністю, ексклюзивним дизайном і неповторними квітами. Ці характерні риси присутні в кожній колекції марки.

Основна ідея "PIKOLINOS" – це поєднання власного характерного стилю взуття з найсучаснішими технологіями, застосовуваними при її виробництві, що в результаті гарантує нашим клієнтам отримання унікальної взуття найвищої якості.

ВІДМІННІ РИСИ

 • Винятковий комфорт.

 • Ексклюзивний дизайн.

 • Матеріали найвищої якості.

 • Інновації.

 • Екологічність

Характерною особливістю взуття "PIKOLINOS" є використання при виробництві багатьох моделей ручного кругового шва, який робить взуття виключно гнучкою і міцною і дозволяє їй легко адаптуватися до індивідуальних особливостей кожної ступні.

Для забезпечення максимальної зручності використовуються численні технологічні удосконалення: конструкції, що надають взуття легкість і гнучкість, анатомічні устілки, запатентовані устілки «SECOLINOS», що поглинають вологу, пневматичної системи амортизації.

Найвища якість і індивідуальність взуття "PIKOLINOS" багато в чому забезпечується використанням тільки шкіри власною неповторною вичинки.

Вся шкіра виробляється на власній фабриці "PIES CUADRADOS", де вона обробляється з використанням ексклюзивних технологій "PIKOLINOS". Одним з таких процесів є обробка казеїном (протеїном, що міститься в молоці), який, проникаючи в пори шкіри, надає їй неповторний блиск і натуральний зовнішній вигляд.

Шкіри "PIKOLINOS" не містять ні включень гуми, ні полімерних покриттів. В результаті пори шкіри залишаються відкритими, що дозволяє нозі «дихати».

Марка "PIKOLINOS" виникла в 1985 році в місті Ельче на східному узбережжі Іспанії.

Засновник компанії, талановитий підприємець Хуан Перан, який пропрацював тривалий час на кращих італійських та іспанських взуттєвих фабриках, використовував свій величезний досвід, професіоналізм, організаторський талант, щоб втілити у своїй взуття кращі традиції іспанських виробників, якими здавна славився цей регіон.

Будучи людиною великого таланту, але невисокого зросту, він назвав свою марку "PIKOLINOS" (piccolo – італ. малюк).

Поєднання іспанських традицій з європейською культурою виробництві дозволило «малюкові» підрости. Зараз "PIKOLINOS" є одним з найбільших виробників іспанської взуття, дарують тепло іспанського сонця всьому світу.

В 1998 г. "PIKOLINOS" одним из первых в мировой обувной индустрии получил сертификат ISO 9001, являющийся сертификатом системы менеджмента качества и визитной карточкой предприятий, который во всем мире рассматривается как гарантия наивысшего контроля качества всех процессов, осуществляющихся на предприятии.

Одним из краеугольных камней идеологии "PIKOLINOS" является неукоснительное соблюдение экологических стандартов при производстве обуви.

Використання природних речовин і барвників при обробці шкіри, застосування клею але водяній основі при складанні взуття, суворий контроль усіх використовуваних матеріалів на відсутність шкідливих речовин дозволило "PIKOLINOS" встановити власні стандарти екологічної чистоти виробленої продукції, що перевищують норми, встановлені ЄС.

У 2004 фабрика отримує сертифікат на відповідність міжнародному стандарту ISO 14001 Екологічного менеджменту.

Інші статті
 • Обувь Vista
  Обувь Vista
  Vista - немецкий бренд обуви с производственными мощностями в Италии. Особенностью бренда является линейка зимней текстильной мембранной обуви для холода и слякоти. В нашем магазине представлена женская и мужская обувь Vista.
  Повна версія статті
 • Взуття Romika
  Взуття Romika
  У цій статті ми розповімо про те, що представляє з себе німецький бренд Romika і чому Вам варто звернути на нього свою увагу.
  Повна версія статті
Контакти
+380 (67) 807-57-38
+380 (95) 714-14-30
вул. Євгеніївська, 40, магазин №131, Харків, Україна
Інтернет-магазин взуття "Germanshoes"
+380678075738
Гліб

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner