Отзывы о компании Интернет-магазин обуви "Germanshoes"
Толстенкова Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Анна Б.
Отлично
Черевики дуже зручні, знижуючи навантаження на п'яту ( ноги не болять). Зауважте, що підійдуть на вузьку ногу, широка не влізе або тиснитиме. На нозі навіть 40 розмір виглядає охайно та жіночно.
Комментарий продавца
Дякуємо за позитивний відгук!
Олена Л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
В реальности туфли ещё красивее ,чем на фото.Фирма прекрасная по всем параметрам.Продавец-отреагировал сразу же после заказа,обслуживание отличное,очень довольны!
Комментарий продавца
Спасибо за положительный отзыв!
Ірина Г.
Отлично
Чудові зручні, легкі та теплі зимові чобітки. Повномірний розмір, що відповідає заявленому. Покупкою задоволена. Дякую магазину за приємне обслуговування та швидку відправку товару.
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Носіть із задоволенням!
Елена М.
Отлично
Щиро дякую за якісний товар за доступною ціною, за швидку відправку, незважаючі на складні умови роботи. Балетки дуже зручні, легкі, з м"якою устілкою, проте не виглядають, як капці). Підійдуть і на широку ступню (у мене саме така, тож взуття без "розношування" підібрати нелегко), і під будь-який одяг. Продавцю бажаю успіхів, витривалості, вдячних покупців!
Комментарий продавца
Дякуємо за розгорнутий відгук!
Наталия Н.
Отлично
Продавец компетентный,вежливый,надёжный,порядочный,быстро среагировал на заказ и по предоплате отправил сразу,осталась довольна покупкой,надеюсь на дальнейшее сотрудничество
Андрій Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Богдан М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Наталія К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже зручні чоботи, кожані, всередині хутро, теплі. Носочок круглий, що додає зручності для тих, у кого пальці на нозі майже на одному рівні. Продавець швидко відправив чоботи, дякую.
Отзывы о компании Интернет-магазин обуви "Germanshoes"
Черевики дуже зручні, знижуючи навантаження на п'яту ( ноги не болять). Зауважте, що підійдуть на вузьку ногу, широка не влізе або тиснитиме. На нозі навіть 40 розмір виглядає охайно та жіночно.
Дякуємо за позитивний відгук!
В реальности туфли ещё красивее ,чем на фото.Фирма прекрасная по всем параметрам.Продавец-отреагировал сразу же после заказа,обслуживание отличное,очень довольны!
Спасибо за положительный отзыв!
Чудові зручні, легкі та теплі зимові чобітки. Повномірний розмір, що відповідає заявленому. Покупкою задоволена. Дякую магазину за приємне обслуговування та швидку відправку товару.
Дякуємо за відгук! Носіть із задоволенням!
Щиро дякую за якісний товар за доступною ціною, за швидку відправку, незважаючі на складні умови роботи. Балетки дуже зручні, легкі, з м"якою устілкою, проте не виглядають, як капці). Підійдуть і на широку ступню (у мене саме така, тож взуття без "розношування" підібрати нелегко), і під будь-який одяг. Продавцю бажаю успіхів, витривалості, вдячних покупців!
Дякуємо за розгорнутий відгук!
Продавец компетентный,вежливый,надёжный,порядочный,быстро среагировал на заказ и по предоплате отправил сразу,осталась довольна покупкой,надеюсь на дальнейшее сотрудничество
Дуже зручні чоботи, кожані, всередині хутро, теплі. Носочок круглий, що додає зручності для тих, у кого пальці на нозі майже на одному рівні.
Продавець швидко відправив чоботи, дякую.
Дякуємо за позитивний відгук!